Välkommen att kontakta oss för en första konsultation om stegen mot en lyckad solcellsinstallation

Om du som ägare till en större fastighet istället vill få ett riktpris för en nyckelfärdig solcellsinstallation behöver vi veta mer om ditt projekt. Fyll i formuläret så återkommer vi.

Yokk Solar AB
Kurödsvägen 3
451 55 Uddevalla

010 – 183 98 78

sales@yokk-solar.se

    Försäljning

    Daniel Emilsson

    försäljning Bohuslän, Dalsland, Värmland

    daniel.emilsson@yokk-solar.se
    0791-02 23 30

    Pelle Jonsson

    affärsutveckling, försäljning Göteborgsområdet

    pelle.jonsson@yokk-solar.se
    0722-21 14 80

    Projektledning & service

    Saeed Khan

    solcellsingenjör

    saeed.khan@yokk-solar.se

    Ronny Näslund

    Projektledning

    ronny.naslund@yokk-solar.se
    0791-02 16 66

    Niklas Grundberg

    serviceansvarig elektriker

    niklas.grundberg@yokk-solar.se
    0791-03 88 83

    Ledning och administration

    Sarine Kalfaian

    Ekonomiassistent

    sarine.kalfaian@yokk-solar.se

    Joachim Zachrisson

    platschef/arbetsledare

    joachim.zachrisson@yokk-solar.se
    0791-02 66 62

    Therese Jällbrink

    VD

    therese.jallbrink@yokk-solar.se
    0791-02 49 59

    Montörer och elektriker

    Peter Holm

    solcellsinstallatör

    Erik Mathiesen

    solcellsinstallatör

    Anders Olofsson

    solcellsinstallatör

    Andreas Olofsson

    solcellsinstallatör

    Emil Söderlund

    Elektriker